page-header

Про нас

Компанія «Шаліт» – популярний український виробник дерев’яних вікон. Підприємство, яке динамічно розвивається, успішно виконує замовлення будь-якого обсягу й складності, пропонуючи споживачам вікна з сосни, дуба і ясена бездоганної якості.

Про нас

Компанія «Шаліт» була заснована 10 березня 1999 року. Засновники компанії та її керівники Сергій Шаліт та Юрій Рюмшин спочатку поставили мету організувати виробниче підприємство, яке буде виготовляти дерев’яні віконні конструкції, що відповідають європейським стандартам якості. Зробивши акцент на професіоналізмі, інноваціях й увазі до кожної деталі, вдалося запустити виробництво вікон з натурального дерева високої якості.

Ключовим напрямком діяльності компанії є виробництво вікон з клеєного дерев’яного євробрусу товщиною 68 мм, 78 мм і 92 мм. Однак ми також можемо запропонувати всім споживачам різні вироби: вхідні групи, підйомно-розсувні двері, вікна складної форми, підвіконня, кухонні та меблеві фасади, дерев’яні меблі у будь-яких розмірах, формах й відтінках.

Через 21 рік з дня створення компанії, наша команда являє собою згуртований колектив досвідчених майстрів, технологів, дизайнерів. Об’єднавши зусилля всієї команди, ми створюємо практичні, довговічні та неймовірно елегантні вікна з натурального дерева, які стануть гідною прикрасою квартири, будинку, комерційного закладу, котеджу або дачі.

Що ми пропонуємо?

Мета компанії «Шаліт» – запропонувати нашим клієнтам не тільки довговічні та зносостійкі віконні конструкції, але й також зручний сервіс обслуговування, швидкі терміни виготовлення вікон, доставку й установку. Ми переконані, що тільки вікна з добірної деревини привнесуть у будь-яке приміщення дивовижну атмосферу тепла й затишку, а також комфорт і простоту під час користування. Ми постійно покращуємо наше виробництво і відстежуємо модні тенденції на ринку, а також:

 • Використовуємо новітні технології виготовлення дерев’яних конструкцій;
 • Вміло поєднуємо ручну роботу професійних майстрів і сучасне обладнання у сфері деревообробки;
 • Розширюємо асортимент продукції, вирішуємо будь-які завдання, поставлені нашими клієнтами.

Дерев’яні вікна – гарантія безпеки, тепла й тиші у вашому домі. Тільки євровікна з натуральної деревини відповідають всім показникам екологічної безпеки, адже дерево не випромінює шкідливих випарів.

Вибираючи для свого будинку або квартири вікна з дерева, ви забезпечуєте нормальну мікроциркуляцію повітря в приміщенні і привносите в своє житло акустичний комфорт.

Наші вікна

Компанія «Шаліт» понад 20 років займається професійним виробництвом всіх видів дерев’яних вікон. Численні фото наших проектів та сотні відгуків задоволених клієнтів свідчать про те, що вікна від «Шаліт» відрізняються якістю, чудовими інженерними характеристиками та неймовірно стильним зовнішнім виглядом.

 Вікна від компанії «Шаліт» це:

 • Добірні екологічно-чисті матеріали;
 • Брендова фурнітура та комплектуючі;
 • Енергоефективні рішення;
 • Оригінальний дизайн і форма;
 • Модні кольори й відтінки;
 • Високий ступінь звукоізоляції;
 • Надійний теплозахист;
 • Відповідальність за кожен виріб та тривалий гарантійний термін;
 • Довгий термін служби.

Шукаєте, де в Україні купити вигідно дерев’яні вікна? Ми не пропонуємо купити вікна на замовлення дешево, оскільки якісні натуральні матеріали і ручна робота не можуть коштувати копійки. Однак компанія «Шаліт»  може запропонувати своїм клієнтам чесні ціни без надбавок і комісій, оскільки ми самі є виробниками і продаємо вікна безпосередньо без посередників. Ми працюємо не тільки в Києві, але і по всій Україні та Європі. Наші вікна прикрашають будинки у багатьох європейських містах.

Хочете обговорити ваші нові вікна

Задайте нам питання, використовуючи форму зворотного зв’язку на сайті. Наші консультанти допоможуть підібрати вам дерев’яні вікна на замовлення, які найкращим чином прикрасять ваш будинок й подарують очікуваний комфорт.

Ми візьмемо на себе вирішення всіх питань, пов’язаних з виробництвом і установкою вікон, й здійснимо ваше замовлення у найкоротші терміни!

Телефонуйте вже сьогодні, щоб вже найближчим часом насолоджуватися вашими новими екологічними вікнами!

Контакти