На дерев’яні євровікна встановлюється фурнітура Roto (Німеччина). Вся фурнітура спочатку покривається цинком, потім хромується. Зверху наноситься спеціальний захисний лак. Справедливості заради, треба сказати, що саме засновник фірми “Roto” винайшов в 1935 році поворотно-відкидну фурнітуру.

Фурнітура ROTO NT краще рішення, щоб прикрасити ваші дерев’яні євровікна

Нова розробка фахівців фірми Roto Frank AG. Відрізняється незвичайним дизайном, завдяки новому сріблястому покриттю RotoSil, де захист від корозії багаторазово перевищує вимоги RAL RG 607/3. Всі відповідні планки ROTO NT мають однакові осі кріплення шурупів, що дозволяє оснастити стулку противовзломними цапфами, а надалі встановити на раму протизламні відповідні планки. Дерев’яні вікна придбають особливий стиль, який вдало підкреслить загальний інтер’єр.

Стандартний комплект включає:
– ножиці з 2-ма діапазонами відкривання;
– додатковий середній запор;
– регульований блокувальник відкидання;
– протизламний елемент в кутовому перемикачі в нижній частині стулки.

furnitura02

Фурнітура надійна і зручна у використанні, дозволяє відкривати дерев’яні євровікна в двох площинах. Для цього досить повернути запірну ручку в потрібному напрямку: ручка розташовується вертикально, вільним кінцем вниз -створка замкнені; горизонтально – стулка відкрита для розорювання; вертикально, вільним кінцем вгору – стулка відкривається як фрамуга.

Ручки від Roto Frank для євровікон з дерева в Києві

furnitura04

Компанія Roto Frank представляє колекцію ручок Roto. Ручки виготовляються з високоякісних коррозійнно- стійких сплавів алюмінію і латуні. Всі вироби покриті спеціальним захисним шаром, який захищає поверхню від зовнішніх впливів, таких як вологість повітря, легкі механічні поврежденія.Также пропонуються ручки з замком для дитячих кімнат! Логотип Roto на ручці гарантує найвищу якість і захист від підробок.

Щоб дізнатися більше інформації та підібрати понравішіеся ручки на дерев’яні євровікна, необхідно зв’язатися з менеджерами компанії “Шаліт”. Ми допоможемо купити фурнітуру для вікон, а також купити евроокан з дерева в Києві, які виробляються з кращих порід деревини і відповідають високим стандартам якості.

Наші команда зібрана виключно з професіоналів, які будуть раді провести інформативну консультацію, допомогти з вибором, прислухаючись до всіх Ваших побажань, а також ми простежимо, щоб доставка і установка вікон пройшла в гранично короткий час, з дотриманням всіх норм.

Телефонуйте нам! Ми завжди раді йти на зустріч своїм клієнтам.

Comments are closed.