Підвіконня – це не тільки важливий елемент вікна, але і невід’ємна частина інтер’єру в цілому. Столик для квітів, місце для сидіння, додаткова робоча зона на кухні, маленька майданчик для малюка – це далеко не всі способи використання сучасних підвіконь. Розглянемо, які бувають підвіконня, їх переваги та особливості вибору.

Традиційно – дерево

Дерев’яний підвіконня – це свого роду першопроходець. Він прийшов до нас з далекого минулого і міцно вкоренився і в наші дні. Попередньо просочена і просушена деревина, оброблена стійкими лакофарбовим покриттям – відмінний матеріал для створення стильного і красивого підвіконня. Цінні породи дерева, що використовуються для виготовлення дерев’яних вікон і підвіконь, захищаються спеціальними маслами і воском, які також підкреслять пишність текстури деревини. Найчастіше можна зустріти дерев’яний підвіконня з сосни або модрини, далі – з бука, граба або дуба. З червоного дерева (махагона), меранті, вишні або венге виготовляються ексклюзивні моделі.

Деревянные подоконники в Днепропетровске

Дерев’яні підвіконня, безумовно, виглядають дорого, але і коштують також. Для здешевлення продукції застосовують технологію клеєного бруса. Шари деревини міцно склеюються між собою під великим тиском і при дії високої температури. Підвіконня з клеєного бруса своїми технічними характеристиками (міцність, довговічність і здатність протистояти різним деформацій) нічим не поступаються дерев’яному масиву. Крім того, клеєний брус навіть краще протистоїть крученню і вигину.

Підвіконня з натурального каменю

Натуральний камінь – це красиво, солідно і дорого. Серед найпопулярніших видів каменів, застосовуваних для виробництва підвіконь, відрізняються: мармур, граніт і онікс. Жива енергія природи і повна екологічна безпека – ось, що несуть в собі підвіконня з натурального каменю. Вишуканий і неповторний інтер’єр можна створити, використовуючи красу природи. Але, на жаль, підвіконня з натурального каменю доступні далеко не всім, тому розглянемо, які бувають підвіконня з більш дешевих варіантів.

Пыдвыконня МДФ

ДСП і МДФ підвіконня

Деревно-волокнисті плити за останні роки набули великої популярності в якості матеріалу для підвіконь. Підвіконня з МДФ стійкі до вологи і міцні. Текстуру можна вибрати будь-яку: від імітації простий деревини до подоби мармуру або граніту. Зазвичай зверху підвіконня покривають лаком для більшого блиску. Які бувають підвіконня ще?

 

Підвіконня Верзаліт (WERZALIT) – естетика та надійність!

Ці підвіконня не дарма завоювали світову популярність. Адже як мінімум на 25 років ви позбавляєте себе від турбот і переживань з приводу зовнішнього вигляду вашого вікна. Підвіконня Верзалит вироблені в найкращих традиціях німецької якості.

Підвіконня Werzalit (Німеччина) - Салон вікон та дверей «Світ ...

Зв’яжіться з нами, і у вас буде можливість отримати прекрасні підвіконня без турбот на чверть століття!

 

ПВХ підвіконня

Підвіконня ПВХ, як і пластикові вікна, володіють чудовими експлуатаційними властивостями: не гниють, не вигоряють на сонці, мають гарні теплоізоляційними показниками, відмінно виносять перепади температур і підвищену вологість, міцні, надійні, довговічні і прості в догляді.

Колір пластикового підвіконня може бути не тільки білим, але і будь-яким іншим. Це можливо завдяки технології ламінації – покриття профілів і підвіконь декоративної кольорової плівкою. Плівка не втрачає свій вигляд протягом десятиліть, на ній не залишається відколів або подряпин при незначних механічних впливах. Наші ламіновані вікна покриваються міцною німецькою плівкою Renolit – 35 варіантів кольорів на Ваш вибір.

ПВХ подоконники в Днепропетровске

Пластикове підвіконня найкраще виглядає з пластиковим вікном. Важко буде поєднувати дерев’яне вікно і пластикове підвіконня, або вікна ПВХ і підвіконня з дерева. Перевагою ПВХ підвіконь, крім їх високих експлуатаційних характеристик, є також те, що колір поверхні можна вибрати будь-який. А це дуже важливо для вигадливого дизайну інтер’єру сучасних квартир і будинків.

Замовити пластикові вікна і підвіконня до них Ви можете у нас у компанії «Шаліт». Також ми пропонуємо дерев’яні вікна власного виробництва і підвіконня «Данке». Для докладної консультації або записи на безкоштовний вимір Вам потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати компанії. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Comments are closed.