Розсувні дерев’яні вікна та двері отримали широке поширення не тільки в Європі, але і в Україні. Їх незаперечною перевагою є здатність безумовної економії місця, які склять прорізів за рахунок паралельно-зсувний системи відкривання, а також реалізації навіть найвибагливіших дизайнерських рішень, пов’язаних з склінням великої площі і сучасною архітектурою.

Окна и Двери Рото Патио в Киеве

Проблеми з відсутністю вільного місця?

Якщо величезні стулки вікон відкриваються всередину приміщення, то вони займають занадто багато місця в кімнаті. Монітор комп’ютера, що знаходиться поруч з вікном, доводиться постійно відсувати в бік, щоб відкрити його. Предмети інтер’єру і квіткові горщики перешкоджають вільному відкриванню вікон.

Заказать окна в Киеве

Про ці труднощі можна забути завдяки зручній похило-зсувний системі Patio. Маленькі і великі вікна і двері з пластикових, дерев’яних, дерево-алюмінієвих і алюмінієвих профілів можна швидко і легко відсунути в сторону і заощадити простір на підвіконні.

PATIO S

Стандартна фурнітура для паралельно-зсувних вікон і дверей масою до 160 кг.

Завдяки фурнітурі Roto Patio S стає можливим виготовлення паралельно-зсувних вікон і дверей з масою рухомої стулки до 160 кг, що дозволяє відповідати сучасним тенденціям збільшення площі скління, як в масовому, так і в індивідуальному будівництві з дотриманням, сучасних вимог по теплоізоляції та енергозбереження будівельних конструкцій (при використанні відповідних склопакетів).

Паралельно-зсувні вікна і двері, на відміну від поворотних віконних і дверних конструкцій, економлять корисну площу приміщення, що дозволяє оптимально використовувати простір усередині кімнати, так як при їх відкритті площа приміщення вже не займається створочной частиною вікна чи двері. Зрозуміло, за допомогою фурнітури Roto Patio S можна легко і комфортно відкидати і зрушувати великоформатні вікна чи двері, забезпечуючи оптимальний режим провітрювання або доступ в приміщення.

Ще більш зручно відбувається відкриття і закриття зграї при використанні фурнітури для паралельно-зсувних конструкцій Roto Patio Z, яка, на відміну від фурнітури Patio S, додатково оснащена примусовим управлінням.

Паралельно-зсувні двері дозволяють не тільки організувати комфортний прохід на тераси, балкони або зимові сади, а й здійснити всередині будівлі поділ приміщення на окремі зони – кухню, робочий кабінет або кімнату відпочинку від основного житлового простору.

Терраса

Фурнітура Rоto Patio S застосовується з:

Паралельно-зсувними системами з пластику і дерева
Patio 100 S:
– Вага стулки до 100 кг
– Ширина стулки по фальці 600-1250 мм
– Висота стулки по фальці 600-2350 мм
Patio 160 S:
– Вага стулки до 160 кг
– Ширина стулки по фальці 600-1650 мм
– Висота стулки по фальці 600-2700 мм

PATIO Z

Стандартна фурнітура з примусовим управлінням для паралельно-зсувних вікон і дверей масою до 200 кг.

Завдяки фурнітурі Roto Patio Z стає можливим виготовлення паралельно-зсувних вікон і дверей з масою рухомої стулки до 200 кг для пластикових і дерев’яних профільних систем, що дозволяє відповідати сучасним тенденціям збільшення площі скління, як в масовому, так і в індивідуальному будівництві з дотриманням, сучасних вимог по теплоізоляції та енергозбереження будівельних конструкцій. (При використанні відповідних склопакетів).

На відміну від Roto Patio S, фурнітура Roto Patio Z оснащена примусовим управлінням, яке дозволяє при повороті ручки автоматично переводити стулку в положення «відкинуто» або «закрито». В ручному підведенні і притиску стулки, при відкритті / закритті стулки, більше немає необхідності.

Паралельно-зсувні двері дозволяють не тільки організувати комфортний прохід на тераси, балкони або зимові сади, а й здійснити всередині будівлі поділ приміщення на окремі зони – кухню, робочий кабінет або кімнату відпочинку від основного житлового простору.

Фурнітура Roto Patio Z застосовується:

Паралельно-зсувними системами з пластику і дерева
Patio 160 Z:
– Вага стулки до 160 кг
– Ширина стулки по фальці 720-2000 мм
– Висота стулки по фальці 900-2700 мм
Patio 200 Z:
– Вага стулки до 200 кг
– Ширина стулки по фальці 1050-2000 мм
– Висота стулки по фальці 900-2700 мм

Comments are closed.