Принцип виготовлення – дерев’яні євро вікна

Cкло

Для виробництва склопакетів можна використовувати майже всі типи стекол. Вибір стекол залежить від вимог, що пред’являються до конкретного дерев’яного вікна. Дуже важливо також правильно визначити місце розташування і орієнтацію стекол із спеціальними властивостями в склопакеті. Наприклад, в разі використання енергозберігаючих стекол, поверхня з нанесеним покриттям, як правило, знаходиться усередині склопакета. Сонцезахисні стекла рекомендується встановлювати як зовнішні стекла.

Дистанційні рамки на дерев’яні євро вікна

Як матеріал для дистанційних рамок застосовуються, як правило, алюміній і оцинкована сталь, рідше пластмаса. Всередині знаходиться осушувач, функція якого сприяти швидкій абсорбції (вбирання) самої незначної кількості води в просторі між листами скла. Тим самим запобігає випадання роси усередині склопакетів в холодну пору року. Крім того, так дерев’яні євро вікна прослужать вам протягом тривалого часу.

Осушувачі

Як осушувачі на євровікна з дерева добре підійдуть молекулярні сита, силікагель і суміші цих двох продуктів.

Спеціальні інертні гази

Для істотного поліпшення тепло- і звукоізолюючих властивостей склопакетів часто використовується заповнення міжскляного простору інертними газами або сумішами газів, більш щільними, в порівнянні з повітрям. Найбільш часто для заповнення між скляного простору застосовуються: аргон (Ar) і криптон (Kr).

Теплозахист

Теплоізоляція на дерев’яні євро вікна – одна з основних функцій, яка забезпечує комфортні умови всередині приміщення.

Для оцінки теплозахисних характеристик конструкцій прийнято опір теплопередачі Ro (м2 ° С / Вт), величина, зворотна коефіцієнту теплопровідності k, який прийнятий в нормах DIN.
Згідно будівельним нормам, приведений опір теплопередачі Ro повинно бути не менше 0, 55 м2. ° С / Вт для вікон і балконних дверей.

Приклад технологічного процесу установки склопакетів у дерев’яні євро вікна Київ:

types03  types04

Наклейка демпфирующей прокладки по зовнішньому контуру склопакета.
types05
Установка склопакета в отвір стулки.
types06
Установка розпірних прокладок.
types07
Установка розпірних прокладок (низ стулки).
types08
Кріплення штапика на цвяхи прихованим способом.
types09
Герметизація склопакета в отворі силіконовим герметиком.

Якщо ви хочете купити дерев’яні євровікна в Києві або встановити якісні склопакети, то звертайтеся за допомогою до менеджерів компанії “Шаліт”. Тільки вони зможуть провести інформативну консультацію, допомогти з вибором, прислухаючись до всіх Ваших побажань, і простежити, щоб доставка і установка вікон пройшла в гранично короткий час, з дотриманням всіх норм.

Телефонуйте нам! Ми завжди раді йти на зустріч своїм клієнтам.

Comments are closed.