Сучасні дерев’яні вікна – це, перш за все, сучасні матеріали і нові технології, які дозволяють:
• відтворювати зовнішній вигляд вікон будь-яких стилів;
• забезпечувати нові способи відкривання;
• отримувати будь-які забарвлення віконних блоків;
• застосовувати в якості скління скла із заданими характеристиками і / або склопакети;
• покращувати властивості вікон за допомогою додаткових аксесуарів.

Деревина – традиційний природний матеріал, її природні властивості повністю відповідають вимогам, що пред’являються до віконних блоків. Дерев’яні євровікна в Києві від компанії «Шаліт» зберігають живу красу, затишок, тепло дерева, прекрасно поєднуються з меблями, дверима і паркетом, роблять закінченим інтер’єр квартири і в той же час тепло- і звукоізоляційні, зі зручною сучасною фурнітурою.

Головні переваги – вікна з дерева:

 • низька теплопровідність;
 • висока міцність при невеликій об’ємній масі, що обумовлює високу
 • конструктивне якість;
 • низька звукопровідність;
 • висока морозостійкість і низький коефіцієнт температурного лінійного розширення;
 • відповідність екологічним нормам;
 • легкість в обробці;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • ремонтопридатність;
 • низька ціна на євровікна з дерева.

Перше, з чого закладається фундамент довговічності майбутнього вікна – це вибір деревини і її сушіння. Якість деревини залежить від її породи і сорти. Деревні породи підрозділяються на хвойні та листяні. З хвойних порід найбільш широко для виробництва вікон застосовуються сосна. Серед листяних порід найбільше застосування мають дуб.

Остекление балкона или лоджии деревянными рамами - цены в Киеве

Ці сорти деревини практично не схильні до гниття, мають високу міцність, добре переносять вологе середовище, що пов’язано з особливостями їх зростання.

Фізико-механічні властивості деревини залежать від її вологості. При сушінні деревини спочатку віддаляється капілярна волога, потім випаровується гігроскопічна, при цьому обсяг деревини зменшується, а міцність збільшується. Деревина сушиться до вологості 12%, після цього пиломатеріал готовий для подальшої обробки.

Конструкція багатошарового бруса запобігає будь-яке викривлення і забезпечує точність розмірів. Тришаровий віконний брус має більш високу міцність в порівнянні з таким же з масиву. Крім того, до склейки віддаляються всі пороки деревини, і такий брус є більш довговічним.

Тому, наша команда професіоналів пропонує тільки самі якісні дерев’яні вікна з натурального дерева в Києві.

Щоб продовжити скор служби дерев’яних євро вікон застосовується спеціальна обробка деревини, яка передбачає:

 • просочення, яка захищає деревину від руйнуючих її грибків синяви, цвілі; зменшує перепади вологості в деревині, а також надовго зберігає якість поверхні деревини завдяки обмеженому прониканню вологи;
 • ґрунтовку і забарвлення. Основне призначення грунтовки – створення надійного зчеплення верхніх шарів покриття з офарблює поверхнею. Забарвлення необхідна для регулювання вологості деревини, додання вікну кращого зовнішнього вигляду і полегшення догляду за ним.

В якості системи обробки все більшого поширення знаходять лессирующие покриття – це нова система обробки з використанням двох компонентів: грунтовки і толстослойной блакиті або лаку.
На сьогоднішній день вже з’явилися і застосовуються нові технологічно зручні системи фарбування. Йдеться про атмосферостійких і екологічно чистих водорозчинних акрилових фарбах з дуже коротким часом сушіння в природних умовах.

Але, наші дерев’яні євровікна не були повністю завершені без якісних склопакетів звичайних, і селективних – зменшують тепловтрати (тверде – к-тепло, м’яке i-скло). Варіюючи різними видами стекол і плівок з теплоотражающими і іншими покриттями, міжскляному відстанню і складом газонаполнения склопакетів, можна виготовляти вікна із заданими характеристиками.

Спеціальні скла на євровікна з дерева (рефлекторні, ламіновані, армовані, загартовані), а також спеціальні плівкові покриття забезпечують:
• зміцнення скла;
• теплозбереження;
• сонцезахист;
• тонування;
• вогнестійкість.

Как утеплить евроокна: видео-инструкция по монтажу своими руками ...

Застосування в конструкції вікна спеціальних водовідвідних пристроїв (водозлив) і ущільнюючих профілів дає можливість внутрішнього провітрювання, а також захисту від зовнішньої вологи найменш захищеної нижньої частини вікна. Сучасні ущільнюючі профілі із силікону, термопластичних пластомеров і інші забезпечують щільне прилягання протягом тривалого часу, мають гарну герметичністю. Вони довговічні, стійкі до перепаду температур.

В нашій продукції – дерев’яні вікна – застосовується високоякісна фурнітура різних зарубіжних виробників з Німеччини, Австрії, США, Скандинавських країн.

Також євровікна дерев’яні в Києві можуть комлектоваться додатковими аксесуарами: москітні сітки, жалюзі, віконниці, додаткову фурнітуру, що збільшує функціональні можливості євровікон.

Необхідно відзначити, що дерев’яні вікна піддаються ремонту навіть після 50 років служби і ціна на дерев’яні євровікна значно нижче.

Підводячи підсумок всьому вищесказаному, хотілося б ще раз перерахувати критерії, за якими визначається висока якість, коли вам необхідно купити дерев’яні євровікна в Києві:• якісний вихідний матеріал, висушений до необхідної вологості з дотриманням необхідної технології;

• високі естетичні властивості;
• екологічність;
• обробка деревини сучасними матеріалами за сучасною технологією;
• забарвлення сучасними матеріалами за сучасною технологією;
• застосування сучасних конструкцій як усього вікна в цілому, так і окремих його частин;
• застосування високоякісних комплектуючих стекол / склопакетів, фурнітури, ущільнювачів і т.д.

Головні переваги – євровікна з дерева

Дерев'яні євровікна: переваги

Багато хто з нас задаються питанням: чим дерев’яні вікна відрізняються від пластикових? Ми знаємо, що євровікна з дерева надійніше, довговічніше і різноманітніше пластикових. Але в чому конкретно – сказати складно часом самим продавцям. У цій статті ми розберемо як естетичні, так і технічні відмінності і переваги вікна з натуральної деревини за такими параметрами: екологічність, теплоізоляція, шумоізоляція, повітрообмін, вогнезахист і довговічність.

Екологічність

Дерево – натуральний екологічно чистий матеріал. Кожне дерево, що використовується для виготовлення сучасних євровікон, ретельно вибирається в спеціально вирощених лісах. Виготовлений брус співвідноситься як з ГОСТами, так і з індивідуальними вимогами виготовлення вікон кожної компанії. Під час складання вікна деревина просочується спеціальним екологічним і нешкідливим складом, що запобігає передчасному старінню і погіршення деревини як всередині, так і зовні. Тому, навіть використовуючи сучасні технології, дерево у вікнах залишається на 100% натуральним і екологічно чистим.

Теплоізоляція

До сих пір деревина залишається найкращим теплоізолятором, аналогів якому на будівельному ринку немає. Низький рівень теплопровідності виключає можливість виникнення термомостов в віконних рамах, а, отже, і виникнення конденсату. Доторкнутися до віконної рами з природної деревини приємно навіть тоді, коли на вулиці стоять мінусові температури, що в умовах нашого клімату триває зазвичай 4 – 5 місяців.

Деревина проводить постійний обмін вологи та повітря, нормалізуючи кількість кисню в приміщенні. Дерев’яні рами «дихають», допомагаючи цим підтримувати природний рівень вологості. Повітрообмін відбувається крізь дрібні пори «живий» дерев’яної структури. Для збільшення терміну служби вікон на них бажано періодично наносити спеціальні поліролі або лаки, що відновлюють спеціальне захисне покриття деревини. При цьому поліролі, лаки і спеціальні розчини не заважають дерев’яній рамі «дихати» і тим самим регулювати, в залежності погодних умов, вологість повітря на своїх внутрішніх поверхнях.

Євро Вікна з дерева мають підвищену шумоізоляцію. Такі вікна підходять навіть в тому випадку, якщо поблизу знаходиться аеродром або залізнична станція. За такими вікнами майбутнє. На сьогоднішній день параметр шумоізоляції на 90% залежить від склопакета і ущільнювача. У сучасних конструкціях використовується двокамерний склопакет – це означає відповідно підвищення шумоізоляції на кілька порядків, які не йдуть ні в яке порівняння зі старими конструкціями, встановленими в типових будівлях.

Вогнезахист

У деревини, як у органічної сировини, незвично висока вогнестійкість. У вогні деревина довго зберігає свою міцність. При обвуглюванні дерев’яної поверхні на ній виникає так званий «захисний шар», який не дозволяє процесу горіння швидко проникнути в глибину дерев’яної конструкції. Вікна, забезпечені вогнезахисним склом, можуть утримувати поширення вогню до 90 хвилин. При горінні деревини не виділяються діоксиди фурану і кислотні пари, як це відбувається при горінні пластику. Особливо важливо за цим стежити в дитячих і спальних кімнатах, щоб у разі нещасного випадку уникнути утворення токсичних газів.

Довговічність

Сучасні конструкції і якісна обробка гарантують надійність і довговічність дерев’яних євровікон. Жодне інше сировина не може довести свою довговічність на практиці, як це може зробити деревина. Дерев’яні євровікна витримують перепади температури від -50 до + 50 і в рази довговічніше пластикових. На сьогоднішній день дозволені проблеми довговічності і стійкості фарб. Фарби, вироблені на базі водяних розчинників, є сверхстойкімі і пропускають водяні пари. Вони охороняють свої відтінки навіть під впливом ультрафіолетових променів.

При виборі та купівлі сучасного вікна треба брати до уваги не тільки його технічні, а й естетичні властивості. Великий асортимент віконних покриттів, різноманітність форм і наявність додаткових елементів дозволяють не просто підібрати собі вікно в квартиру або котедж, а буквально створити нове і неповторне вікно, навіть якщо у Вас невелика дача або ультрасучасний котедж, нова квартира в модерновому або класичному стилі, квартира стандартної забудови або в «сталінському» будинку.

Інтер’єр, виконаний в дереві, вважається ознакою високого суспільного становища і благополуччя господаря будинку. Це відчуття респектабельності існує багато в чому завдяки асоціаціям з внутрішнім оздобленням міських і заміських особняків князів і купців, а також добрих казок. Наступність уявлень про соціальне престиж і сьогодні формує стійкий образ елітного інтер’єру, де на першому місці – оздоблення деревом. Дерев’яні будинки, дерев’яні стінні панелі, паркет, меблі з рідкісних порід, сходи з хитромудрої різьбленням і дерев’яні вікна. Дерево – природний матеріал. А справжнє мистецтво облаштування будинку полягає не тільки в умілому поєднанні стилів, зовнішніх і внутрішніх форм, але і в відтворенні такої атмосфери, в якій людина перебуває в гармонії з собою і з оточуючим світом.

Купити дерев’яні євровікна в Києві можна в компанії «Шаліт». Наші менеджери проведуть прислухаються до будь-яких ваших побажань, професійну консультація, допоможуть визначитися з вибором, а після ми доставимо ваше замовлення і проведемо установку в гранично короткі терміни і за найнижчими цінами.

Comments are closed.