Москитные сеткиЩоб забезпечити Ваш комфорт днем ​​і спокійний сон вночі, ми рекомендуємо укомплектувати своє вікно москітною сіткою.

Що таке москітна сітка?

В першу чергу це найлегший і надійний спосіб захисту приміщення від мух, мошок і комарів. Надає собою пластикову сітку в легкій алюмінієвій рамці. Сітка закріплена в рамці за допомогою гумового шнура забезпечує можливість заміни полотна.
Встановлюється вона на зовнішню сторону конструкції, за допомогою спеціальних кріпильних елементів без особливих проблем.

Крім функції захисту приміщення від проникнення комах москітні сітки оберігають оселю від потрапляння тополиного пуху – влітку, листя – восени, снігу – при зимовому провітрюванні. Тому москітні сітки, дійсно, важливий і необхідний аксесуар для вікон. Особливо там, де є домашні улюбленці, кішки, собаки та інші брати наші менші. Зрозуміло, що сітка є надійною перешкодою для їх втечі з вікна.

Рамна москітна сітка

Рамная москитная сетка КиевРамние москітні сітки – в основному встановлюються на пластикові вікна. Це найпростіший, популярний і недорогий варіант москітної сітки. Рамна або рамкова москітна сітка являє собою дрібну сітку, розтягнуту на алюмінієвій рамі. Рама сітки виготовляється з алюмінієвого профілю, пофарбованого порошковою емаллю, а це значить, що довгі роки Ваша москітна сітка служити без корозії. Стандартні варіанти кольору профілю – це білий і коричневий.
Ціна рамкової москітної сітки від 200 грн.

 

 

 

Москітна сітка на двері

Москитная сетка на двери в КиевеДверние москітні сітки служать відмінним рішенням для балконів і вхідних дверей влітку. Адже так хочеться насолодитися приємною вечірньою прохолодою! Вони гармонійно вписуються у вигляд квартири за рахунок різноманітності палітри і «непомітності» осередків, з яких складаються.
Такі сітки кріпляться на петлі і відкриваються як стулка, назовні приміщення, мають ручку і засувку – фіксатор.
Ціна дверний москітної сітки від 400 грн. + 100 грн. за комплект для установки (петлі, засувка і ручка).

Comments are closed.